Persian Language جستجو RSS Sitemap Contact Home
راه در جهان یکی است و آن راه راستی است / امروز : ۱۶ تیر ۱۳۹۹ / خرید و فروش ویلا شمال
Jahan Real Estate
نمایش خبر

اخبارسایت

اماکن دیدنی سرخرود

گروه جهان املاک 18 تیر 1397 تعداد بازدید : 2902 بار اماکن دیدنی سرخرود

"جاذبه های گردشگری و دیدنی شهر سرخ رود از بخش های شهرستان محمودآباد"

١ـ ساحل ماسه ای و زیبا و بکر شهر سرخرود به طول ٥ کیلومتر با چشم انداز دلپذیر و نسیم روح بخش ساحل مکان مناسبی جهت تفریح بـه وجـود آورده است . علاوه بر آن فعالیت شرکت های پره و صید ماهی از دریا نیز چشم انداز منحصر به فردی را شکل می دهد که اقامت حداقل یک شب و گشت دریایی بهترین اوقات را برای گردشگران فراهم می آورد .

 

٢ـ آب بندان سرخرود شرقی و غربی که در مسیر به طرف آمل واقع شده با طبیعت زیبای پارک جنگلی و آب بندان و پرندگان مهاجر چشم انداز منحصر به فردی را به وجود آورده است.

 

٣ـ دو تپه باستانی در ضلع جنوب شهر خیابان به طرف آمل معروف به قلاکتی ( قلابن ١ و ٢ ) که قدمت دویست ساله دارد ، با منظره مزارع و نقاط سرسبز و روح افزار از مراکز تفریحی منحصر به فرد شهر محسوب می شود.

 

٤ـ تالاب های زمستانی دامگاه های سنتی پرندگان وحشی و زیستگاه های پرندگان مهاجر همچون ، مرغ آبی ، قو ، فلامینگو ، خوتکا و غیره از جاذبه های دیدنی شهر بوده که در ضله شرقی شهر واقع شده و مناظر دلپذیر و منحصر به فردی را به وجود آورده است.

٥ـ پلاژهای ساحلی گلشهر ، چاکسر ، قوری و غیره در طول نوار ساحلی با امکانات مناسب آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران می باشند

 
٦ـ بقعه مبارکه آقا سید عبدالمجید که از سادت علوی و مامن شیفتگان و علاقمندان به خاندان نبوت می باشد ، هر سال پذیرای خیل عظیم ارادتمندان می باشد و در هسته مرکزی شهر واقع شده است.

آرشیو خبرها